אודות המשרד

משרד עורכי הדין ברגמן-שני, הוא משרד בוטיק המתמחה בפתרון בעיות משפטיות וסכסוכים מסחריים, אזרחיים ומינהליים מורכבים בהיקפים גדולים וקטנים כאחד, הן בכותלי בית המשפט והן מחוצה לו, בדגש על תחום המקרקעין.

מאז היווסדו בשנת 2020, השיג המשרד שורה של הישגים משמעותיים ללקוחותיו ולמרות הזמן הקצר שחלף מאז היווסדו, המשרד מדורג על-ידי דירוג BDiCODE היוקרתי כמשרד בוטיק מוביל בתחום הליטיגיציה.

גלעד ותומר, מייסדי המשרד, עבדו במשותף במשך שנים במחלקת הליטיגציה של אחד המשרדים הגדולים בישראל, שם צברו ניסיון רב וייחודי בפתרון סכסוכים מורכבים. ייחודו של המשרד הוא במתן שירותים משפטיים מן המעלה הראשונה, תוך שמירה על ערכים וסטנדרטים מוקפדים, המזוהים עם המשרדים הגדולים והנחשבים ביותר, וכל זאת לצד מתן שירות אישי ואפקטיבי, שרואה לנגד עיניו אך ורק את צרכי הלקוח.

משרד עורכי הדין ברגמן-שני מציע ללקוחותיו ליווי וייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר, ובמגוון רחב של תחומי משפט. המשרד נוקט בגישה מודרנית ביחס לניהול תיקים, עם דגש על חוויית הלקוח, תוך תגובה מהירה ומתן יחס ושירות אישי. כל זאת כמובן, מבלי להתפשר על איכות הייצוג המשפטי הגבוהה עליה מקפיד המשרד, אשר בבסיסה יסודיות, יצירתיות, וחתירה להשגת מטרות הלקוח, באופן היעיל והנכון ביותר עבורו. המשרד מייצג בכל הערכאות השיפוטיות והמנהליות, לרבות בבג"ץ, הליכי בוררות, הליכי גישור וכן בדרכים נוספות של פתרונות אלטרנטיביים ליישוב סכסוכים.

לצד ליווי שוטף בניהול וייצוג לקוחות המשרד בהליכי ליטיגציה מסחריים, וכן הליכים אזרחיים ומנהליים שונים, למשרד עורכי הדין ברגמן-שני יש ניסיון ייחודי בליווי וייצוג לקוחות גם בתחום התובענות הייצוגיות. כמו כן, בתחום יישוב הסכסוכים ופתרון בעיות בענייני מקרקעין, שהוא תחום ההתמחות המרכזי של המשרד, מספק משרד ברגמן-שני גם שירותים בתחום המיסוי המוניציפאלי, ליווי ועריכת עסקאות מכר. לצד זאת, המשרד מספק שירותים הנוגעים לניהול הון משפחתי, עריכת הסכמי ממון וצוואות, ייפוי כוח מתמשך וכדומה.

על לקוחותיו של המשרד נמנים גופים וחברות ציבוריות ופרטיות מוכרות, יזמים שונים ובעלי נכסים, אנשי עסקים ויזמים מהבכירים במשק, וזאת לצד אנשי עסקים ובעלי מקצוע בתחומים נוספים. מיום היווסדו נהנה המשרד מצמיחה משמעותית ביותר ובתוך זמן קצר, עליה ניתן ללמוד מהיקף התיקים ואיכות הלקוחות אותם מייצג המשרד.

הערכים שלנו

מקצועיות

יסודיות

יצירתיות

משפט מבוסס מחקר

יוזמה

תוצאות

מקצועיות

יסודיות

יצירתיות

משפט מבוסס מחקר

יוזמה

תוצאות

נגישות